Aktivní
telemarketing

Udržte stávající zákazníky a zabraňte jim v odchodu ke konkurenci, informujte o novinkách a službách Vaší společnosti.
Dozvědět se více >

Pasivní
telemarketing

Prezentujte se jako velká profesionální společnost. Ušetříte Vaše náklady a znatelně zlepšíte jméno Vaší společnosti. Buďte pozorní k potřebám Vašich zákazníků, vždyť právě oni jsou motorem Vaší ekonomiky.
Dozvědět se více >

Inkaso
pohledávek

S námi získáte své peníze zpět, zvýšíte platební morálku stávajících zákazníků a díky profesionálnímu inkasnímu procesu klienty neztratíte ani nepoškodíte jméno Vaší společnosti.
Dozvědět se více >

Platební
servis

Díky platebnímu servisu se o nic nestaráte, Vašeho zákazníka spravujeme v rámci našeho systému.
Dozvědět se více >

Virtuální
asistentka

Získejte svou osobní sekretářku, která bude řešit Vaši klientelu, domlouvat schůzky, předávat vzkazy, zasílat korespondenci a řešit back-office a to za zlomek nákladů Vaší sekretářky.
Dozvědět se více >

Platební servis

Pod Vaším jménem automaticky kontrolujeme platby Vašich zákazníků, zasíláme faktury a v případě neplacení ihned aplikujeme inkasní proces. Zajistíme tak plynulý tok Vašich financí při zachování vysoké péče o Vaše „PR“.
  • Vyhnete se nepříjemnému upomínání nezaplacených faktur.
  • Nebudete se muset starat o platby, jejich náročné párování, zasílání faktur, bezpečnost dat.
  • Ušetříte za IT – drahý hardware, systém a licence máte u nás.
  • Neinvestujte svůj kapitál do dlužníků, předcházejte pohledávkám a vzniklé efektivně získejte zpět.

Stačí jen nápad, vše ostatní uděláme za Vás.

Díky naší službě „platební servis“ se o nic nestaráte. Kapitál a veškerou svou pozornost věnujte pouze svému obchodnímu záměru. O celé portfolio Vašich zákazníků se postaráme my v rámci sofistikovaného systému. Aby byla péče o Váš zákaznický kmen dokonalá, je k tomuto procesu možné využít i telemarketingových služeb – získáme pro Vás zákazníky nové, stávajícím poradíme, předáme potřebné informace, případně za Vás vyřídíme reklamace a nerozhodné zákazníky přesvědčíme o výhodách právě Vaší společnosti. V rámci back-office zašleme jmenovitě propagační materiály formou dopisů, mailů nebo SMS.